Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

KONTAKT

Krosno - Dodane przez bioptron (osoba prywatna) -

Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

Pełna treść ogłoszenia Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

Niesamowite ale badania międzynarodowe wykazały, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 100 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.
Kurz składa się z bardzo małych cząsteczek, mikroskopijnych włókien, sadzy, wirusów i roztoczy. Jeden gram kurzu może zawierać aż 19 000 roztoczy, mikroskopijnych żyjątek, które żyją, oddychają i umierają.
Z każdym oddechem wdychamy te drobne cząsteczki unoszące się z podłogi, mebli i dywanów.
Łóżko jest miejscem, w którym spędzamy nawet 1/3 naszego życia. Codziennie używany materac może zawierać od 100 tysięcy do 10 milionów roztoczy.(10% wagi 2-letniej poduszki mogą stanowić martwe roztocza i ich odchody)
Sami wywołujemy swoje choroby: wysypki, astmę i alergie. Wielu ekspertów ds.zdrowia przypisuje te schorzenia złej jakości powietrza w pomieszczeniach. Trudno się pozbyć tych małych cząsteczek i roztoczy a większość odkurzaczy po prostu rozpyla je z powrotem w powietrze.
TUTTOLUXO 6SB zaprojektowano właśnie z myślą o tych problemach.
Specjalna konstrukcja bojlera umieszczonego w Tuttoluxo 6SB sprawia, że roztocza są nie tylko zasysane przez urządzenia- ale również definitywnie niszczone.
- Tuttoluxo 6SB wydziela wysokiej mocy parę wytwarzaną w temp. 150C, która następnie wnika głęboko w dywany, pościel, zasłony-wszędzie gdzie roztocza lubią się ukryć- i zabija je.
- Nieprzerwany strumień pary w sposób naturalny i ekologiczny niszczy roztocza, a para wodna usuwa je
- Mocny i skuteczny silnik urządzenia zasysa wszystkie martwe roztocza.
- Specjalnie opatentowany System Spray zatrzymuje wszystkie resztki wewnątrz urządzenia.
- 4-poziomowy system filtrujący sprawia, ze powietrze, które opuszcza urządzenie jest całkowicie czyste.
TUTTOLUXO 6SB umożliwia w prosty sposób pozbyć się brudu, roztoczy i innych mikroskopijnych stworzeń, żyjących w naszych domach bez udziału drogich i trujących detergentów.
Dodatkową jego zaletą jest niski poziom hałasu, dzięki czemu można odkurzać o każdej porze dnia i nocy nie budząc przy tym swoich najbliższych.
Tuttoluxo 6SB - skuteczny, bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Wyposażony w 6 unikatowych funkcji ,to rewelacyjna siła odkurzania, sprzątania, mycia, dezynfekcji połączona z cichą i przyjemną pracą silnika.
6 urządzeń w 1
1) Odkurzanie na sucho i na mokro
2) Czyszczenie i dezynfekcja parą
3) Odkurzanie i czyszczenie parą jednocześnie
4) Profesjonalne prasowanie parą
5) Czyszczenie powietrza i aromaterapia
6) Nawilżanie powietrza

* Rewolucyjna technologia
* 6 głównych funkcji,
* łatwa obsługa,
* 3 opatentowane systemy,
* szeroki wachlarz akcesoriów
A WSZYSTKO TO W JEDNYM MAŁYM URZĄDZENIU.

TUTTOLUXO 6SB jest eleganckim urządzeniem o niesamowitej mocy, ale to dzięki akcesoriom wprawia w największe zdumienie, spełniając swoją najważniejszą rolę jaką jest czyszczenie każdego zakątka domu.

Praktyczny pokaz Tel. 601 958 614

Mapa KrosnoProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj