Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

KONTAKT

Krosno - Dodane przez bioptron (osoba prywatna) -

Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

Pełna treść ogłoszenia Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią

Niesamowite ale badania międzynarodowe wykazały, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 100 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.
Kurz składa się z bardzo małych cząsteczek, mikroskopijnych włókien, sadzy, wirusów i roztoczy. Jeden gram kurzu może zawierać aż 19 000 roztoczy, mikroskopijnych żyjątek, które żyją, oddychają i umierają.
Z każdym oddechem wdychamy te drobne cząsteczki unoszące się z podłogi, mebli i dywanów.
Łóżko jest miejscem, w którym spędzamy nawet 1/3 naszego życia. Codziennie używany materac może zawierać od 100 tysięcy do 10 milionów roztoczy.(10% wagi 2-letniej poduszki mogą stanowić martwe roztocza i ich odchody)
Sami wywołujemy swoje choroby: wysypki, astmę i alergie. Wielu ekspertów ds.zdrowia przypisuje te schorzenia złej jakości powietrza w pomieszczeniach. Trudno się pozbyć tych małych cząsteczek i roztoczy a większość odkurzaczy po prostu rozpyla je z powrotem w powietrze.
TUTTOLUXO 6SB zaprojektowano właśnie z myślą o tych problemach.
Specjalna konstrukcja bojlera umieszczonego w Tuttoluxo 6SB sprawia, że roztocza są nie tylko zasysane przez urządzenia- ale również definitywnie niszczone.
- Tuttoluxo 6SB wydziela wysokiej mocy parę wytwarzaną w temp. 150C, która następnie wnika głęboko w dywany, pościel, zasłony-wszędzie gdzie roztocza lubią się ukryć- i zabija je.
- Nieprzerwany strumień pary w sposób naturalny i ekologiczny niszczy roztocza, a para wodna usuwa je
- Mocny i skuteczny silnik urządzenia zasysa wszystkie martwe roztocza.
- Specjalnie opatentowany System Spray zatrzymuje wszystkie resztki wewnątrz urządzenia.
- 4-poziomowy system filtrujący sprawia, ze powietrze, które opuszcza urządzenie jest całkowicie czyste.
TUTTOLUXO 6SB umożliwia w prosty sposób pozbyć się brudu, roztoczy i innych mikroskopijnych stworzeń, żyjących w naszych domach bez udziału drogich i trujących detergentów.
Dodatkową jego zaletą jest niski poziom hałasu, dzięki czemu można odkurzać o każdej porze dnia i nocy nie budząc przy tym swoich najbliższych.
Tuttoluxo 6SB - skuteczny, bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Wyposażony w 6 unikatowych funkcji ,to rewelacyjna siła odkurzania, sprzątania, mycia, dezynfekcji połączona z cichą i przyjemną pracą silnika.
6 urządzeń w 1
1) Odkurzanie na sucho i na mokro
2) Czyszczenie i dezynfekcja parą
3) Odkurzanie i czyszczenie parą jednocześnie
4) Profesjonalne prasowanie parą
5) Czyszczenie powietrza i aromaterapia
6) Nawilżanie powietrza

* Rewolucyjna technologia
* 6 głównych funkcji,
* łatwa obsługa,
* 3 opatentowane systemy,
* szeroki wachlarz akcesoriów
A WSZYSTKO TO W JEDNYM MAŁYM URZĄDZENIU.

TUTTOLUXO 6SB jest eleganckim urządzeniem o niesamowitej mocy, ale to dzięki akcesoriom wprawia w największe zdumienie, spełniając swoją najważniejszą rolę jaką jest czyszczenie każdego zakątka domu.

Praktyczny pokaz Tel. 601 958 614

Mapa KrosnoProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tuttoluxo 6SB kompletny System Czyszczący z nawilżaniem i aromaterapią ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj