Sylwestrowy Bus Express (Praga) Wagabunda Krosno Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Sylwestrowy Bus Express (Praga) Wagabunda Krosno Poleca

Pełna treść ogłoszenia Sylwestrowy Bus Express (Praga) Wagabunda Krosno Poleca

Sylwestrowy Bus Express (Praga)
Czechy / Praga / Praga

Wyjazd Katowice - Czechy
śr 31.12.2014 GODZ. 01:30 śr 31.12.2014 GODZ. 09:00

Powrót Czechy - Katowice
cz 01.01.2015 GODZ. 02:30 cz 01.01.2015 GODZ. 10:00

Miejcse imprezy
Praga - miasto setek wież, wpisane na listę UNESCO i jedno z najpiękniejszych miast świata. Zobacz je na własne oczy podczas imprezy sylwestrowej !
Atrakcje
Ratusz na Starym Mieście ze słynnym zegarem astronomicznym tzw. Orlojem. Kręte uliczki żydowskiego miasta, znane z powieści Franza Kafki, przesiąknięte opowieściami o Golemie. Kawiarnie zapraszające do swych wnętrz, butiki i wycieczki statkiem po Wełtawie. Gotycki Most Karola i kościół św. Mikołaja na Małej Stranie, najpiękniejszy kościół barokowy w Pradze. Ogrody zamkowe, Petn z wieżą widokową, przypominającą miniaturę wieży Eiffla i Zamek Praski. Każda z praskich dzielnic ma swoją niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy urok. Praga, to stolica o wielu twarzach z budynkami prezentującymi przeróżne style architektoniczne - romantyczna i tętniąca życiem, stara i nowa, ale jest to również miasto kosmopolityczne, przywykłe do obcokrajowców.
Proponujemy spędzenie Sylwestrowej Nocy w jednej z najpiękniejszych stolic Europy, którą w tym czasie odwiedzają rzesze turystów.
Program pobytu
Dzień 1 - 30
/31.12.2014
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Spacer po mieście- Klasztor na Strahovie, Praska Loreta, Zamek Praski- czyli Hrad, Katedra Św. Wita, Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka, spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola, następnie do Rynku Staromiejskiego ze słynnym zegarem "Orloj", pomnikiem reformatora religijnego Jana Husa, Kościołem Tyńskim, Kościołem św. Mikołaja, Czas wolny, Zabawa Sylwestrowa na Starym Mieście.
Powitanie Nowego Roku na Moście Karola lub na Placu Wacława wraz z pokazem fajerwerków.
Dzień 2 - 01
01.2015
Zbiórka, wyjazd do Polski ok. godz. 02.00 / 03.00. Przyjazd do Polski w godzinach okołopołudniowych
Cena obejmuje
Przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC), opiekę pilota, butelkę szampana, podatek VAT.
Cena nie obejmuje
Dopłaty za połączenia antenowe
Uwaga
zwiedzanie obiektów wewnątrz i bilety wstępu we własnym zakresie w czasie wolnym
osoby chcące opcjonalnie zwiedzić Hradczany w czasie wolnym powinny zaopatrzyć się w kwotę ok. 250 CZK
pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Kolejność zwiedzania moze ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów oraz warunków atmosferycznych, innych nieprzewidzianych sytuacji.
Ważne
Dot. przejazdu autokarem
1. Prosimy Klientow o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrocenie szczegolnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota Rego-bis w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sylwestrowy Bus Express (Praga) Wagabunda Krosno Poleca ,199 zł


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj