Sylwester - Rzym Wagabunda Krosno Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Sylwester - Rzym Wagabunda Krosno Poleca

Pełna treść ogłoszenia Sylwester - Rzym Wagabunda Krosno Poleca

Sylwester - Rzym
Włochy / Lazio / Rzym


Wyjazd
Kraków - Wyc. Objazdowa
nd 28.12.2014 GODZ. 19:45 nd 28.12.2014 GODZ. 00:00

Powrót
Wyc. Objazdowa - Kraków
cz 01.01.2015 GODZ. 00:00 cz 01.01.2015 GODZ. 00:00

Opis
1 dzień
(sobota) 28.12 - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
2 dzień
(niedziela) 29.12 - Przyjazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs vaporetto do placu św. Marka, zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. Po zwiedzaniu przejazd autokarem w okolice Montecattini, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
(poniedziałek) 30.12 - po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Po zwiedzaniu przejazd na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicach Rzymu.
4 dzień
(wtorek) 31.12 - Po Śniadaniu Wyjazd Na Zwiedzanie Rzymu. Autokar Zatrzymuje Się Na Parkingu Na Przedmieściach. Zwiedzanie Metrem. W Stolicy Włoch Zobaczymy M.in.: Watykan - Możliwość Odwiedzenia Grobu Jana Pawła II, Panteon - Rotunda O Średnicy 44metrów Znajdujący Się Na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - Na Których Odbywają Się Coroczne Pokazy Mody A Wiosną Zdobi Je Kwiatowa Dekoracja Ustawiana Z Okazji Festiwalu Kwiatów. Następnie Zobaczymy: Fontannę Di Trevi, Kapitol, Który Od Początku Rzymu Był Twierdzą I Sanktuarium Oraz Symbolem Miasta; Pałac Senatorów, Dawniej Siedziba Senatu, Dziś Władz Miejskich, Pomnik Marka Aureliusza, Jedyny Istniejący Konny Posąg Z Czasów Imperium Rzymskiego, Forum Romanum, Centrum Polityczne I Towarzyskie Rzymu Okresu Republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - Odbywały Się Tam Walki Gladiatorów, Neumachie I Polowania Na Dzikie Zwierzęta. Obiekt Ten 7 Lipca 2007 R. Został Ogłoszony Jednym Z Siedmiu Nowych Cudów Świata, Zamek Św. Anioła. Przespacerujemy Się Świętą Drogą Do Watykanu. Po Zwiedzaniu Impreza Sylwestrowa W Centrum Rzymu. Sylwester W Rzymie To Szalona Zabawa W Rytm Atrakcji Przygotowanych Przez Miasto. Zbiórka Około 3 W Nocy I Powrót Do Polski.
5 dzień
(środa) 01.01 - Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.
Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.
Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 70 euro na bilety wstępu i zestawy słuchawkowe, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro.
Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.
Zakwaterowanie
W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach/. w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami.
Wyżywienie
W cenie śniadania kontynentalne serwowane do stołu. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Transport
Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w godzinach przedpołudniowych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.
Informacje dodatkowe
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed realizacją programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 70 euro/os.
Usługi dodatkowe płatne
Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę Kup sobie spokój nie podlega zwrotowi,
Ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.
Cena zawiera
Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
2 noclegi w hotelach /
2 śniadania,
Zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Wenecji, zwiedzanie, Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu
Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
Opieka pilota lub przewodnika
Cena nie zawiera
Ubezpieczenie KL, NW: 30 pln/os.,
Dopłata do wyżywienia HB - 20 euro/os. (płatne w autokarze) lub 96 pln/os. przy rezerwacji w Polsce
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 70 euro/os.

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sylwester - Rzym Wagabunda Krosno Poleca ,829 zł


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj