Skarby Italii Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Skarby Italii Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Pełna treść ogłoszenia Skarby Italii Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Skarby Italii
Włochy

Wyjazd Kraków - Wyc. Objazdowe
so 11.04.2015 GODZ. 21:00 so 11.04.2015 GODZ. 00:00

Powrót Wyc. Objazdowe - Kraków
so 18.04.2015 GODZ. 00:00 so 18.04.2015 GODZ. 00:00

Opis
1 dzień
(sobota) - wyjazd z Polski. Wyjazd z Cieszyna w godzinach nocnych.
2 dzień
(niedziela) - w godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Montecattini, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Następnego dnia od rana zwiedzanie Włoch.
3 dzień
(poniedziałek) - po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Po zwiedzaniu przejazd na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicach Rzymu.
4 dzień
(wtorek) - Po Śniadaniu Wyjazd Na Zwiedzanie Rzymu. Autokar Zatrzymuje Się Na Parkingu Na Przedmieściach. Zwiedzanie Metrem. W Stolicy Włoch Zobaczymy M.in.: Watykan - Możliwość Odwiedzenia Grobu Jana Pawła II, Panteon - Rotunda O Średnicy 44metrów Znajdujący Się Na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - Na Których Odbywają Się Coroczne Pokazy Mody A Wiosną Zdobi Je Kwiatowa Dekoracja Ustawiana Z Okazji Festiwalu Kwiatów. Następnie Zobaczymy: Fontannę Di Trevi, Kapitol, Który Od Początku Rzymu Był Twierdzą I Sanktuarium Oraz Symbolem Miasta; Pałac Senatorów, Dawniej Siedziba Senatu, Dziś Władz Miejskich, Pomnik Marka Aureliusza, Jedyny Istniejący Konny Posąg Z Czasów Imperium Rzymskiego, Forum Romanum, Centrum Polityczne I Towarzyskie Rzymu Okresu Republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - Odbywały Się Tam Walki Gladiatorów, Neumachie I Polowania Na Dzikie Zwierzęta. Obiekt Ten 7 Lipca 2007 R. Został Ogłoszony Jednym Z Siedmiu Nowych Cudów Świata, Zamek Św. Anioła. Po Zwiedzaniu, Przejazd Do Hotelu, Obiadokolacja, Nocleg.
5 dzień
(środa) po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Neapolu stolicy południa Włoch. W programie spacer po mieście, w trakcie którego zobaczymy: dzielnicę Santa Lucia, Plac Municipio z Palazzo Reale, Castel Nuovo, Galerię Umberto I i Castel dell'Ovo. Następnie wyjazd do Monte Cassino. Miejsce bitwy polskiego II Korpusu z Niemcami. Odwiedzą Państwo cmentarz wojskowy żołnierzy polskich, grób gen. Andersa oraz Opactwo Benedyktyńskie z 529 roku, które wznosi się na szczycie wzgórza. Po zwiedzaniu, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień
(czwartek) - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Asyżu miasta Świętego Franciszka i Świętej Klary. W programie zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka pochodzącej z XIIIw. Bazylika zbudowana na Wzgórzu Piekielnym w całości poświęcona jest św. Franciszkowi. Następnie wizyta w Bazylice św. Klary gotyckim kościele powstałym na miejscu kościoła św. Jerzego i Katedry św. Rufina kościoła romańskiego z XIIw. Kolejno zobaczą Państwo Bazylikę Santa Maria degli Agneli zbudowaną w pobliżu Asyżu na polecenie Papieża Piusa V oraz kościół św. Damiana, gdzie znajduje się kopia cudownej ikony Krzyża z San Damiano. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicach Wenecji.
7 dzień
(piątek) - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs vaporetto (tramwaj/taksówka wodna) słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka, następnie spacer po Wenecji od Mostu Westchneń obok Pałacu Dożów przez Plac św. Marka z wejściem do Bazyliki św. Marka, Most Rialto oraz Kanał le Grande.
8 dzień
(sobota) - przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.
Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 100 euro na bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, opłaty klimatyczne, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.
Zakwaterowanie
W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach : 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Asyżu, 1 nocleg w okolicach Wenecji. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.
Wyżywienie
W cenie 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 5 obiadokolacji w cenie 50 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w pln.
Transport
Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.
Informacje dodatkowe
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed realizacją programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 100 euro/os.
Usługi dodatkowe płatne
Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę Kup sobie spokój nie podlega zwrotowi,
Ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.
Cena zawiera
Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
5 noclegów w hotelach
5 śniadań
Zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu i Watykanu, zwiedzanie Neapolu, zwiedzanie Monte Cassino, zwiedzanie Asyżu, zwiedzanie Wenecji
Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
Opieka pilota i przewodników
Cena nie zawiera
Ubezpieczenie KL,NW : 50 pln/os.
Dopłata do wyżywienia HB : 50 euro/os. (płatne w autokarze u pilota) lub 240 pln/os. przy rezerwacji w Polsce
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe (ok. 15 euro), opłaty klimatyczne, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 100 euro/os.

Mapa KrosnoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Skarby Italii Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca ,950 zł


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Krosno 112 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj