PROWADZĄCY MONTER RUR FLENS, HOLANDIA

KONTAKT

Jareniówka - Dodane przez rurarz (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia PROWADZĄCY MONTER RUR FLENS, HOLANDIA

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii, :
Kilkudziesięciu PROWADZĄCYCH monterów rur z bardzo dobrą umiejętnością pracy według rysunku izometrycznego 3D + umiejętnością szczepiania - heftania rur dla spawacza metoda 141 + z umiejętnością montażu rur połączeń kołnierzowych.
Bardzo dużym plusem posiadanie następujących certyfikatów:
Flens na wysokie ciśnienia lub z protokołem
VCA ( holenderskie BHP ),
VVL ( holenderskie suwnice ),
Kleine Brandblusmiddelen ( certyfikat na gaszenie małych pożarów )
Jeśli monter nie posiada wyżej wymienione certyfikaty, ale przejdzie pomyślnie testy to pracodawca opłaci wyrobienie tych certyfikatów lub tych brakujących. Proszę zwrócić uwagę, że całkowity koszt wyżej wymienionych certyfikatów w Holandii wynosi ponad 1000 Euro.
TEST: Monter rur będzie miał dwa testy przed przyjęciem do pracy:
jeden w agencji holenderskiej
drugi w firmie końcowej
dojazd na testy po stronie pracownika
mieszkanie podczas testów jest w 100% opłacone przez firmę holenderską
wyżywienie podczas testów we własnym zakresie
TEST jest złożony z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Na części praktycznej monter ma przygotować zestaw rur spawanych z kolankiem + powiązanie z rurą w połączeniu kołnierzowym według rysunku izometrycznego. Monter sam pobiera odpowiedni materiał, czyta rysunek izometryczny, docina, wygina, pozycjonuje i szczepia rurę.
Dwa testy są wymagane, bo firma rekrutująca poprzez pierwszy test, chce zrobić preselekcję monterów, aby nie stracić dobrej opinii w firmie końcowej.
Praca na podstawie umowy holenderskiej. Warunki finansowe dla monterów rur:
Za 40 godzin pracy tygodniowo 625 Euro netto + mieszkanie jest gwarantowane i opłacone przez pracodawcę. Jeśli pracownik ma własne mieszkanie musi przedstawić fakturę i koszt mieszkania zostanie opłacony przez firmę do wysokości 120 Euro / tydzień. Praca na tym projekcie polega na bardzo pilnym remoncie awarii na petrochemii na Shell'u, więc jest możliwość wyrobienia dużej ilości nadgodzin. Są dodatki za pracę zmianową, nocną etc.
Z tych pieniędzy pracownik opłaca:
dojazd do pracy na miejscu ( rekomendujemy dojazdy w kilka osób samochodem )
około 22 25 Euro tygodniowo na ubezpieczenie
tzw. pieniądze wakacyjne i płatny urlop są wliczone w tę stawkę
Znajomość języka obcego: znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie testów pisemnych i czytania rysunku izometrycznego.
Praca zaczyna się w tygodniu 45 ( 3.11.2014 ) i trwa do końca 2014. Z tego co wiemy, to nasz partner ma już rozpisane kilka projektów do końca maja 2015, więc jest możliwość kontynuacji.
Równocześnie prosimy o: przysłanie aktualnego CV w języku polskim i obcym ( angielski, niemiecki lub holenderski ) ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami:
okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie.
dużym plusem jest przesłanie pisemnych referencji lub wskazanie nazwiska i telefonu osoby referencyjnej w firmie gdzie Pan pracował.
W TYTULE E-MAILU Z DOKUMENTAMI PROSIMY WPISAĆ: ZAWÓD lub nazwę oferty pracy: Nazwisko i Imię ( Pana nazwisko i imię ). Przyśpieszy to obróbkę Pana dokumentów.
Wszystko razem prosimy przysłać do nas w e-mailu tak aby e-mail wraz z załącznikami nie przekraczał 20 MB ( bo większe jest trudno otworzyć ). Jeśli dokumentów jest więcej można to przesłać w kilku e-mailach.

Mapa JareniówkaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PROWADZĄCY MONTER RUR FLENS, HOLANDIA


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj