Programista Java

KONTAKT

Krosno - Dodane przez info104 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista Java

W związku z dynamicznym rozwojem Firma NCORP poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty Java.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

projektowanie rozwiązań opartych na technologii JEE
realizacja zadań wynikająca z planu projektu
współpraca z zespołem realizującym projekt

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

doświadczenie z wykorzystaniem technologii JEE
wiedza z zakresu technologii JAVA SE I JAVA EE oraz rozwiązań typu OPEN SOURCE (m.in. VELOCITY/FREEMARKER, SPRING, HIBERNATE)
dobra znajomość technologii webowych (HTLM, JAVASCRIPT, AJAX)
znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (ORACLE, POSTGRE SQL)
znajomość jednej z technologii: JAVA PORTLET API, GWT
umiejętność z zakresu analizy projektowania systemów informatycznych

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenia
rozwój zawodowy poparty licznymi szkoleniami
prace w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
kartę multisport

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPGK Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Geodetów 1, 35-328 Rzeszów, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celach rekrutacyjnych. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez OPGK Rzeszów S.A.

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista Java

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę RAVNieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję