Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

KONTAKT

Krosno - Dodane przez Rav Nieruchomości (firma) -

Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

Pełna treść ogłoszenia Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

RAV NIERUCHOMOŚCI POLECA

Likwidacja licencji szansą na Twój sukces w branży nieruchomości! Nie czekaj aż inni otworzą własne biuro nieruchomości. Franchising.

Zapraszamy do współpracy z RAV Nieruchomości!

RAV Nieruchomości powstało na rynku w 2012 roku. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijającą się firmą, działającą w całym Podkarpaciu. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości firma zajmuje się: wyceną nieruchomości, doradztwem, analizą rynku nieruchomości, regulacją stanów prawnych, kredytami hipotecznymi oraz gospodarczymi.

Swoją wiedzę i determinację w działaniu zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, która współpracując ze sobą obsługując większość klientów na terenie powiatu krośnieńskiego. O skuteczności decydują nowoczesne narzędzia wykorzystywane przez firmę, zaufanie poparte doświadczeniem oraz dobra opinia wśród klientów - rekomendacje.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich, którzy po raz pierwszy działają w branży i chcą osiągnąć sukces w NOWEJ PRZYSZŁOŚCI po deregulacji zawodu pośrednika. Z nami, zmiany zadziałają na Twoją korzyść. Wystarczy, że rozpoczniesz pracę stosując standardy RAV Nieruchomości!

Jesteśmy otwarci zarówno na tych, którzy prowadzą już własne biura nieruchomości, jak również tych, którzy z nami założą pierwszą działalność. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności.

Opracowaliśmy sposób współpracy dla branży nieruchomości. Przynosi on wymierne korzyści obu stronom. Zwiększenia zasięgu kompleksowych usług i rozpoznawalności marki oraz franczyzobiorcom w postaci m.in. tańszych usług, bezpłatnego programu do obsługi biura, bezpłatnych prezentacji ofert na wybranych portalach, pomocy prawnej, technicznej. Korzyści, które oferujemy znacznie przekraczają wartość ponoszonych opłat.

Franchising:

Przez kilkanaście lat działania na rynku nieruchomości jako podwykonawca zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów. Teraz chcemy podzielić się z Państwem naszym sukcesem i dlatego proponujemy Państwu współpracę na zasadach franczyzy. Otwarcie własnego biura nieruchomości pod szyldem RAV Nieruchomości pozwoli Państwu skorzystać z wiedzy, którą zdobywaliśmy przez lata pracy. Ponadto, zmieniający się rynek, pozwoli Państwu osiągać zadowalające zyski już na starcie działalności.

Teraz jest najlepszy czas, aby do nas dołączyć!

Od przyszłych partnerów oczekujemy:
- zarejestrowania firmy w zakresie pośrednictwa nieruchomościami,
- posiadania prawa do lokalu (umowa najmu lub własność) w atrakcyjnym punkcie miasta
- osobistego zaangażowania Partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem
- zdolności finansowej pozwalającej na uruchomienie biura i jego utrzymanie w początkowej fazie rozwoju

Niezależność:

Każde biuro w RAV Nieruchomości jest własnością franczyzobiorcy i działa niezależnie.

Rozsądny poziom środków wymaganych do zainwestowania:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagany duży kapitał. Ilość środków potrzebnych na start zależy przede wszystkim od lokalu, w którym będzie działać biuro.

Nie wymagamy doświadczenia:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagane doświadczenie w działalności pośrednika w nieruchomościach. Każdy nowy Partner otrzymuje od nas pełne przygotowanie i stałą pomoc, zwłaszcza w pierwszych miesiącach działalności.

Łatwiejszy start w nowym biznesie:

Naszym nowym Partnerom zapewniamy łatwiejsze wejście na rynek oraz szybszą adaptację do nowych warunków niż w przypadku samodzielnej działalności. Umożliwiamy szybsze skoncentrowanie się na sprzedaży produktu i pozyskiwaniu klientów oraz korzystania z naszej bazy klientów oferujących oraz poszukujących.

Bezpłatne szkolenia wprowadzające:

Każdy nowy Partner otrzymuje możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia wprowadzającego. Ponadto, w trakcie współpracy organizowane są szkolenia dla nowych pracowników zatrudnionych w biurze.

Więcej na stronie firmy w dziale Franchising.

Mapa KrosnoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj