Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

KONTAKT

Krosno - Dodane przez Rav Nieruchomości (firma) -

Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

Pełna treść ogłoszenia Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!

RAV NIERUCHOMOŚCI POLECA

Likwidacja licencji szansą na Twój sukces w branży nieruchomości! Nie czekaj aż inni otworzą własne biuro nieruchomości. Franchising.

Zapraszamy do współpracy z RAV Nieruchomości!

RAV Nieruchomości powstało na rynku w 2012 roku. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijającą się firmą, działającą w całym Podkarpaciu. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości firma zajmuje się: wyceną nieruchomości, doradztwem, analizą rynku nieruchomości, regulacją stanów prawnych, kredytami hipotecznymi oraz gospodarczymi.

Swoją wiedzę i determinację w działaniu zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, która współpracując ze sobą obsługując większość klientów na terenie powiatu krośnieńskiego. O skuteczności decydują nowoczesne narzędzia wykorzystywane przez firmę, zaufanie poparte doświadczeniem oraz dobra opinia wśród klientów - rekomendacje.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich, którzy po raz pierwszy działają w branży i chcą osiągnąć sukces w NOWEJ PRZYSZŁOŚCI po deregulacji zawodu pośrednika. Z nami, zmiany zadziałają na Twoją korzyść. Wystarczy, że rozpoczniesz pracę stosując standardy RAV Nieruchomości!

Jesteśmy otwarci zarówno na tych, którzy prowadzą już własne biura nieruchomości, jak również tych, którzy z nami założą pierwszą działalność. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności.

Opracowaliśmy sposób współpracy dla branży nieruchomości. Przynosi on wymierne korzyści obu stronom. Zwiększenia zasięgu kompleksowych usług i rozpoznawalności marki oraz franczyzobiorcom w postaci m.in. tańszych usług, bezpłatnego programu do obsługi biura, bezpłatnych prezentacji ofert na wybranych portalach, pomocy prawnej, technicznej. Korzyści, które oferujemy znacznie przekraczają wartość ponoszonych opłat.

Franchising:

Przez kilkanaście lat działania na rynku nieruchomości jako podwykonawca zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów. Teraz chcemy podzielić się z Państwem naszym sukcesem i dlatego proponujemy Państwu współpracę na zasadach franczyzy. Otwarcie własnego biura nieruchomości pod szyldem RAV Nieruchomości pozwoli Państwu skorzystać z wiedzy, którą zdobywaliśmy przez lata pracy. Ponadto, zmieniający się rynek, pozwoli Państwu osiągać zadowalające zyski już na starcie działalności.

Teraz jest najlepszy czas, aby do nas dołączyć!

Od przyszłych partnerów oczekujemy:
- zarejestrowania firmy w zakresie pośrednictwa nieruchomościami,
- posiadania prawa do lokalu (umowa najmu lub własność) w atrakcyjnym punkcie miasta
- osobistego zaangażowania Partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem
- zdolności finansowej pozwalającej na uruchomienie biura i jego utrzymanie w początkowej fazie rozwoju

Niezależność:

Każde biuro w RAV Nieruchomości jest własnością franczyzobiorcy i działa niezależnie.

Rozsądny poziom środków wymaganych do zainwestowania:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagany duży kapitał. Ilość środków potrzebnych na start zależy przede wszystkim od lokalu, w którym będzie działać biuro.

Nie wymagamy doświadczenia:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagane doświadczenie w działalności pośrednika w nieruchomościach. Każdy nowy Partner otrzymuje od nas pełne przygotowanie i stałą pomoc, zwłaszcza w pierwszych miesiącach działalności.

Łatwiejszy start w nowym biznesie:

Naszym nowym Partnerom zapewniamy łatwiejsze wejście na rynek oraz szybszą adaptację do nowych warunków niż w przypadku samodzielnej działalności. Umożliwiamy szybsze skoncentrowanie się na sprzedaży produktu i pozyskiwaniu klientów oraz korzystania z naszej bazy klientów oferujących oraz poszukujących.

Bezpłatne szkolenia wprowadzające:

Każdy nowy Partner otrzymuje możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia wprowadzającego. Ponadto, w trakcie współpracy organizowane są szkolenia dla nowych pracowników zatrudnionych w biurze.

Więcej na stronie firmy w dziale Franchising.

Mapa KrosnoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Otwórz własne biuro nieruchomości w swojej miejscowości!


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj