Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

KONTAKT

Krosno - Dodane przez Rudiok (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

Do oddziału eurobanku w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisko Opiekun Klienta.

Zadania:
- Sprzedaż szerokiej gamy produktów bankowych (w tym produktów inwestycyjnych oraz kredytów hipotecznych) w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
- Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
- Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
- Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami poza oddziałem)

Wymagania:
- Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub pokrewnych (handel, usługi)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych (ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży hipoteki) będzie dodatkowym atutem
- Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- Umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
- Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
- Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
- Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
- Prywatną opiekę medyczną
- Profesjonalne, bezpłatne szkolenia
- Pracę w stabilnym, zgranym zespole

Aplikacje (CV + LM) prosimy wysyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu z dopiskiem "06/15/OK/K"

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję