Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

KONTAKT

Krosno - Dodane przez Rudiok (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

Do oddziału eurobanku w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisko Opiekun Klienta.

Zadania:
- Sprzedaż szerokiej gamy produktów bankowych (w tym produktów inwestycyjnych oraz kredytów hipotecznych) w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
- Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
- Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
- Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami poza oddziałem)

Wymagania:
- Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub pokrewnych (handel, usługi)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych (ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży hipoteki) będzie dodatkowym atutem
- Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- Umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
- Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
- Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
- Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
- Prywatną opiekę medyczną
- Profesjonalne, bezpłatne szkolenia
- Pracę w stabilnym, zgranym zespole

Aplikacje (CV + LM) prosimy wysyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu z dopiskiem "06/15/OK/K"

Mapa KrosnoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun Klienta - eurobank - praca w banku

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję