Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

KONTAKT

Strzyżów - Dodane przez malgorzata.zurowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

Opis stanowiska:

Przygotowanie projektów graficznych, w tym:
- kreacja identyfikacji wizualnej projektów online
- koncepcje i linie graficzne dla kampanii internetowych
- projektowanie wizualnej części serwisów i aplikacji internetowych
- projektowanie elementów interfejsu użytkownika
- przygotowanie graficzne newsletter'ów, mailingów
- przygotowanie elementów kampanii marketingowych (online)
- dobieranie i obróbka zdjęć na potrzeby realizowanych projektów
- praca na projektach własnych oraz szablonach

Współpraca z działem twórców treści na potrzeby projektów online (grafiki do artykułów, prezentacje, pokazy slajdów itp).

Współpraca z projektantami serwisów i aplikacji (koncepcje kreatywne identyfikacji wizualnej).

Wraz z rozwojem firmy także koordynacja prac projektowych w grupie grafików.

Wymagania:

praktyczne doświadczenia w pracy na stanowisku grafika webowego poparte portfolio,
umiejętność tworzenia własnych projektów graficznych, jak i tworzenie w oparciu o gotowe szablony,
wiedza z zakresu obróbki zdjęć,
znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i podobne,
szczególne wyczucie estetyki i zaangażowanie,
umiejętność współpracy z zespołem programistów i twórców treści,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
znajomości języka angielskiego.

Kreatywne i ciekawe portfolio to 90% Twojego sukcesu!

Mile widziane:

znajomość Adobe Flash,
znajomość zagadnień webdeveloperskich (html/css, html5/css3, jQuery, itd.)
znajomość zagadnień web usability i UX,

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
elastyczne warunki zatrudnienia w młodym, prężnym zespole
aktywny udział w tworzeniu kierunku rozwoju wizualnego aspektu naszych projektów
dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw

Mapa StrzyżówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Krosno 112 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję