Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

KONTAKT

Strzyżów - Dodane przez malgorzata.zurowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

Opis stanowiska:

Przygotowanie projektów graficznych, w tym:
- kreacja identyfikacji wizualnej projektów online
- koncepcje i linie graficzne dla kampanii internetowych
- projektowanie wizualnej części serwisów i aplikacji internetowych
- projektowanie elementów interfejsu użytkownika
- przygotowanie graficzne newsletter'ów, mailingów
- przygotowanie elementów kampanii marketingowych (online)
- dobieranie i obróbka zdjęć na potrzeby realizowanych projektów
- praca na projektach własnych oraz szablonach

Współpraca z działem twórców treści na potrzeby projektów online (grafiki do artykułów, prezentacje, pokazy slajdów itp).

Współpraca z projektantami serwisów i aplikacji (koncepcje kreatywne identyfikacji wizualnej).

Wraz z rozwojem firmy także koordynacja prac projektowych w grupie grafików.

Wymagania:

praktyczne doświadczenia w pracy na stanowisku grafika webowego poparte portfolio,
umiejętność tworzenia własnych projektów graficznych, jak i tworzenie w oparciu o gotowe szablony,
wiedza z zakresu obróbki zdjęć,
znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i podobne,
szczególne wyczucie estetyki i zaangażowanie,
umiejętność współpracy z zespołem programistów i twórców treści,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
znajomości języka angielskiego.

Kreatywne i ciekawe portfolio to 90% Twojego sukcesu!

Mile widziane:

znajomość Adobe Flash,
znajomość zagadnień webdeveloperskich (html/css, html5/css3, jQuery, itd.)
znajomość zagadnień web usability i UX,

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
elastyczne warunki zatrudnienia w młodym, prężnym zespole
aktywny udział w tworzeniu kierunku rozwoju wizualnego aspektu naszych projektów
dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw

Mapa StrzyżówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy GRAFIK WEBOWY

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję