Oferta pracy

KONTAKT

Krosno - Dodane przez ccrekrutacjakrosno (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy

Zapraszam do składania aplikacji

Zakres obowiązków
- Obsługa maszyn kserograficznych, ploterów wielkoformatowych
- Bezpośrednia obsługa klientów
- przygotowywanie grafiki (ulotki, wizytówki, foldery, banery, itp.)

Wymagania:
- Znajomość obsługi programów graficznych: Corel, Photoshop, Office
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Umowę zlecenie (na początek)
- Pracę przy ciekawych projektach
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, portfolio (mile widziane)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję