Odszkodowanie Śmierć Osoby Bliskiej Prawnik Krosno

KONTAKT

Krosno - Dodane przez Kancelaria Prawa (firma) -

Odszkodowanie Śmierć Osoby Bliskiej Prawnik Krosno

Pełna treść ogłoszenia Odszkodowanie Śmierć Osoby Bliskiej Prawnik Krosno

Osoby, które utraciły swoich najbliższych w wyniku wypadku drogowego czy innych zdarzeń zawinionych cudzym działaniem lub zaniechaniem, mogą się ubiegać od sprawców zdarzenia (odpowiednio od towarzystw ubezpieczeniowych) pokrycia poniesionych strat w wyniku doznanej szkody.

Świadczeniami jakie przysługują najbliższym poszkodowanych są:
Odszkodowanie
Zadośćuczynienie

Obecne zmiany z prawie dają możliwość domagania się zadośćuczynienia za
śmierć osoby najbliższej za zdarzenie w okresie pomiędzy 3 sierpnia 1997, a 3 sierpnia 2008 powołując się na naruszenie dóbr osobistych czyli zerwania więzi rodzinnych.

zwrot kosztów pochówku, w tym ceremonii żałobnej, kwiatów na grób, przygotowania stypy, strojów związanych z czasem żałoby, pomnika;

renta alimentacyjna roszczenie o rentę odszkodowawczą przysługuje tym, względem których ciążył na zmarłym obowiązek alimentacyjny. Prawo do renty obligatoryjnie przysługuje dzieciom zmarłego, małżonkowi i krewnym w linii prostej. Renta odszkodowawcza należy się w każdym przypadku dzieciom zmarłego niesamodzielnym materialnie, ale również i małżonkowi, który nie pracował bądź pracował zawodowo, a zachodzi duża dysproporcja między zarobkami i śmierć współmałżonka spowodowała obniżenie poziomu życia. Uprawnienia z tytułu renty odszkodowawczej przysługują także rodzicom zmarłego. Renta odszkodowawcza należy się także dzieciom, których zmarła matka nie pracowała zawodowo, ale partycypowała w utrzymaniu gospodarstwa domowego poprzez wkład pracy własnej, który w dużej mierze był skierowany na wychowanie dzieci. Okres płatności renty uzależniony jest od tego, jak długotrwały obowiązek alimentacyjny ciążył na zmarłym poszkodowanym.

Co zapewniamy naszym Klientom?

Dokonujemy bezpłatnej analizy sprawy pod kontem odpowiedzialności i przedawnienia.
Dokonujemy wyceny wysokości roszczenia.
Pobieramy wynagrodzenie tylko w przypadku uzyskania odszkodowania.

Jak reprezentujemy poszkodowanego oraz jego rodzinę w trakcie całego proces likwidowania szkody?

Występujemy do Policji/Prokuratury o udostępnienie pełnej dokumentacji m.in. notatkę policyjną, dane sprawcy zdarzenia wraz z podaniem firmy ubezpieczeniowej, w której zawarł polisę OC, zeznania świadków, oświadczenie sprawcy, zdjęcia z miejsca zdarzenia.
Występujemy do jednostek prowadzących leczenie Poszkodowanego o wydanie odpisów pełnej dokumentacji medycznej (jeżeli Poszkodowany takowej nie posiada).
Sporządzeniem w imieniu Poszkodowanego wniosku do firmy ubezpieczeniowej z odpowiednimi roszczeniami finansowymi: zadośćuczynienie za ból i cierpienie, odszkodowanie, opieka osób trzecich, renta alimentacyjna, renta uzupełniająca, zadośćuczynienie po stracie osoby bliskiej, stosowne odszkodowanie po stracie osoby bliskiej.
Prowadzenie w imieniu Poszkodowanego korespondencji z firmą ubezpieczeniową oraz monitorowanie przebiegu likwidacji szkody.
Prowadzenie negocjacji ugodowych.
W przypadku, gdy firma ubezpieczeniowa wypłaci niższe od naszego roszczenia kwoty, sporządzamy odwołanie od wydanej przez ubezpieczyciela decyzji.
Pozwanie firmy ubezpieczeniowej o zapłatę w przypadku, gdy firma ubezpieczeniowa oddali nasze odwołanie oraz w przypadku ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Poszkodowanego.
Wchodząc na drogę sądową reprezentujemy Klienta przez cały przez cały czas trwania procesu.

W celu uzyskania bezpłatnej konsultacji prosimy o kontakt przez naszą stronęPrawnik Krosno z nami prawo jest po Twojej stronie!

Mapa KrosnoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Odszkodowanie Śmierć Osoby Bliskiej Prawnik Krosno


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj