Monter układów elektronicznych SMT (SMD)

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter układów elektronicznych SMT (SMD)

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży z woj. Podkarpackiego poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko: Monter układów elektronicznych SMT (SMD)

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne (preferowana elektronika).
Znajomość technologii montażu SMT.
doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn do montażu powierzchniowego.
Znajomość elementów elektronicznych (głównie SMD).
Umiejętność czytania schematów elektronicznych.
Umiejętność lutowania ręcznego.
Umiejętność obsługi komputera.
Dokładność, precyzja.

Obowiązki:

Obsługa i serwisowanie maszyn do montażu powierzchniowego.
Programowanie maszyn do montażu powierzchniowego dla nowych produktów.
Programowanie, obsługa i serwisowanie maszyn: AOI, AXI, ICT.
Kontrola jakości wyprodukowanych urządzeń.
Dokumentowanie procesu produkcji.
Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac.

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowane aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej z dopiskiem SMT/PL/2014 lub przesłanie CV (w j. polskim oraz angielskim)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter układów elektronicznych SMT (SMD)

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję