Manager Hotelu

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca45 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Manager Hotelu

Kariera Service - firma doradczo-usługowa nr 8087 dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Manager hotelu
Miejsce pracy: Krosno

Nr. Ref. MH/KR/2015

Obowiązki:
zarządzanie obiektem hotelowym
organizacja pracy hotelu
sprzedaż usług oferowanych przez hotel
zarządzanie i dobór personelu
prowadzenie działań marketingowych

Wymagania:
wykształcenie min. średnie
doświadczenie w gastronomii min. 3 lata
doświadczenie prowadzenia obiektu hotelowego min. 2 lata
doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
bardzo dobre zdolności organizacyjne
nastawienie na osiąganie celów

Klient oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia
atrakcyjne warunki zatrudnienia
wynagrodzenie składające się z części stałej plus prowizji
pracę w młodym i dynamicznym zespole
pracę w obiekcie spełniającym europejskie standardy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email. W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska oraz miasto

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Manager Hotelu

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję