Konsultant Telefoniczny - Krosno

KONTAKT

Krosno - Dodane przez natalia.koczera (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant Telefoniczny - Krosno

ITC Grupa Polski HR Sp. z o. o.to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego HRS.A. Zajmujemy się rekrutacją izatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR Sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowejjest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.
Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. ozatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:
Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy : Krosno

Zakres obowiązków:

- telefoniczna obsługa aktualnych jak i potencjalnych klientów
- budowanie dobrychrelacji z Klientami

Wymagania:

- dobra dykcja i miły głos
- komunikatywność
- podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia wynikowa
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- motywującą i pozytywną atmosferę pracy
- długotrwałą współpracę w miłej atmosferze

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant Telefoniczny - Krosno

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Krosno 112 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję