Karta Planeta Młodych Ubezpieczenie od 5 do 39 roku życia.

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Karta Planeta Młodych Ubezpieczenie od 5 do 39 roku życia.

Pełna treść ogłoszenia Karta Planeta Młodych Ubezpieczenie od 5 do 39 roku życia.

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem!
Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* oraz pracy zarobkowej. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem.
Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie. Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.
*dotyczy wybranych wariantów

KARTA PLANETA MŁODYCH TO:
ubezpieczenie dla wszystkich od 5 do 39 lat
ubezpieczenie w USA i Kanadzie!
całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie
całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie
całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie
ubezpieczenie w podróży, w pracy i w trakcie nauki
ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych
zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
Karta ważna jest 365 dni

Cena: zależna od wariantu!
( Cena karty zawierającej koszty leczenia za granicą 70 zł)

Do Kupienia w Biurze Podróży WAGABUNDA!

Zapraszamy!

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Karta Planeta Młodych Ubezpieczenie od 5 do 39 roku życia.


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj