Karta Planeta Młodych PLUS Wagabunda Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Karta Planeta Młodych PLUS Wagabunda Poleca

Pełna treść ogłoszenia Karta Planeta Młodych PLUS Wagabunda Poleca

Ubezpieczenie turystyczne dostępne online
prezentujemy Kartę Planeta Młodych PLUS
Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową przeznaczoną dla osób w wieku od 39 do 59 roku życia.
Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport, dużo podróżujesz?
Jeśli poszukujesz atrakcyjnego ubezpieczenia, które zapewni Ci ochronę we wszystkich krajach świata, Karta Planeta Młodych Plus to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Doskonale sprawdzi się zarówno o w trakcie letnich jak i zimowych wyjazdów turystycznych. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych Plus obowiązujące na terytorium Polski oraz pozostałych krajów świata, w tym również na terytorium USA i Kanady. Całoroczne ubezpieczenie zawarte w Karcie zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach, jak również w trakcie pracy zarobkowej (za wyjątkiem niebezpiecznych prac fizycznych). Karta Planeta Młodych Plus w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking, jazda na rowerze, nartach czy snowboardzie ( warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych) jak np jazda na motorach, kitesurfing czy windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP).
Karta Planeta Młodych Plus zawiera również wiele atrakcyjnych zniżek w punktach handlowo usługowych na terenie całej Polski.
Na rynku istniejemy od ponad 13 lat i nieustannie staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb.

KARTA PLANETA MŁODYCH PLUS TO:
ubezpieczenie dla wszystkich od 39 do 59 lat
ubezpieczenie w USA i Kanadzie!
całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie
całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie
całoroczne ubezpieczenie OC poza granicami Polski na całym świecie
ubezpieczenie w podróży i w pracy
ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka
zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych PLUS to najlepsze ubezpieczenie!
Z Kartą Planeta Młodych Plus zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wyjazdów turystycznych, służbowych oraz w trakcie pracy zarobkowej. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:
Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem.
Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie. Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą. Za dodatkowa opłatą istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o terytorium Polski.
*dotyczy wybranych wariantów

ZAPRASZAMY!

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Karta Planeta Młodych PLUS Wagabunda Poleca ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj