Inżynier procesu/Process Engineer Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Woj. Podkarpackie)

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier procesu/Process Engineer Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Woj. Podkarpackie)

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Obecnie dla naszego klienta z Rzeszowa poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier procesu/Process Engineer

Zakres obowiązków:
- Nadzór merytoryczny nad procesami głębokiego tłoczenia (blachy stalowe)
- Nadzór nad narzędziami do głębokiego tłoczenia
- Projektowanie narzędzi do pras hydraulicznych
- Opracowywanie technologii tłoczenia i kart pracy standaryzowanej dla operatorów
- Programowanie pras CNC
- Opracowywanie programu TPM dla Obszaru Pras
- Nadzór nad przestrzeganiem technologii tłoczenia
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad użytkowania, regeneracji i napraw narzędzi

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (metalurgia)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy związanej z plastyczną obróbką metali

Mile widziane:
- Wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej lub o przesłanie CV (w j. polskim i/lub angielskim) w tytule wpisując PEGT/PRZ/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier procesu/Process Engineer Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Woj. Podkarpackie)

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę RAVNieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję