Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)

KONTAKT

Posada Jaćmierska - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Miejsce pracy: Lublin

Dla naszego klienta z Lublina poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane techniczne w obszarze jakości)
doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w branży produkcyjnej (idealnie lotnictwo lub motoryzacja)
dobra znajomość narządzi i zagadnień jakościowych
umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość innych języków będzie dużym atutem
umiejętność czytania rysunku technicznego
umiejętność stosowania narzędzi kontrolno pomiarowych
dyspozycyjność (częste wyjazdy), operatywność, samodzielność
certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001 będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych związanych z dostawcami
przeprowadzanie audytów procesu/systemu u dostawców
prowadzenie procesu reklamacyjnego u dostawców
inicjowanie wprowadzania krótko- i długoterminowych działań korygujących z zakresu jakości dostawców oraz nadzór nad ich skutecznością
prowadzenie procesu wzorcowania dla nowo wprowadzanych komponentów od dostawców
sporządzanie planów kontroli dostaw nowych komponentów oraz doskonalenie procesu kontroli już wdrożonych do produkcji
przeprowadzanie wejściowej kontroli pomiarowej
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
trzy miesięczne szkolenie za granicą
kontakt z nowoczesną technologią
możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowejlub o przesłanie CV w tytule wpisując SQA/AXA/2015

Mapa Posada JaćmierskaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Mały Pływak !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję