Doświadczonych Handlowców + 35 lat.

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wapniak-kornica (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doświadczonych Handlowców + 35 lat.

Doświadczonych Handlowców
Opis stanowiska:
-aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
-raportowanie działań
-nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy :
-zatrudnienie stale po okresie próbnym
-szkolenie przygotowawcze
-telefon służbowy
-po okresie próbnym samochód służbowy
-elastyczne godziny pracy
-zapewniamy pomoc przełożonego na każdym etapie pracy
-możliwość rozwoju
-praca w przyjemnej atmosferze i dynamicznym zespole
-atrakcyjny system wynagrodzeń średnio około 9 - 12 tys zł.
Od osób kandydujących na stanowisko handlowca oczekujemy : doświadczenia w handlu ,preferowanie znajomości rynku rolnego ,prawo jazdy kategorii B plus na okres próbny własnego samochodu ,łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientami ,mile widziane wykształcenie rolnicze
CV proszę przesyłać na adres e-mail:

Mapa KrosnoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doświadczonych Handlowców + 35 lat.

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję