Customer Service Consultant

KONTAKT

Krosno - Dodane przez t.balawender (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Customer Service Consultant

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży E-Commerce poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:

Bieżąca obsługa klientów i kontrahentów firmy (e-mail, telefon, chat)
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kontrahentami zagranicznymi
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Zbieranie, przetwarzanie i raportowanie opinii klientów o usługach
Aktywne pozyskiwanie kontrahentów oraz opieka nad aktualnymi klientami

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz jednego z wymienionych języków: hindi, chiński, japoński, tajski, duński, szwedzki, arabski, włoski, holenderski, fiński, rumuński, norweski, portugalski, francuski, niemiecki, tajski, grecki, hiszpański
Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura języka
Bardzo dobra znajomość branży gier komputerowych
Umiejętność pracy w grupie
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Chęć ciągłego doskonalenia się i umiejętność rozwiązywania nietypowych problemów
Samodzielność i dobra organizacja pracy

Co oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych rezultatów
Stabilizację zawodową oraz świetną atmosferę tworzoną przez pasjonatów
Pracę na lata w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Mapa KrosnoProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Customer Service Consultant

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję