CNC Tokarz

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

CNC Tokarz

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn). Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

CNC Tokarz

Lokalizacja: Welwyn Garden City
Ilość miejsc pracy: 3

Dla naszego klienta z Wielkiej Brytanii, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna z rejonu Welwyn Garden City poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko CNC Tokarz

Wymagania

Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku CNC Tokarz
Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
Doświadczenie z obsługą i ustawianiem Tokarek CNC (wieloosiowych)
Preferowane osoby z doświadczeniem z Tokarkami typu "Sliding Head" m.in maszyny STAR, CItizen itp.
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka itp.)
Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC

Obowiązki

Samodzielne operowanie oraz ustawianie Tokarek CNC (dobór narzędzi, wymiana, wprowadzanie korekt w programach)
Dbanie o prawidłowość procesu produkcyjnego
Kontrola jakości wykonanych komponentów

Nasz Klient Oferuje

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
Możliwość szkoleń
Wynagrodzenie od 10 do 14 (w zależności od doświadczenia)

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej w zakładce axamo.pl/rejestracja/ lub o przesłanie CV (w j. polskim oraz angielskim) w tytule wpisując CNCSL/UK/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Mapa KrosnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz

Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję