Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Pełna treść ogłoszenia Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Cesarskie Chiny*
Chiny

Wylot Warszawa - Beijing
pt 20.02.2015 GODZ. 18:45 so 21.02.2015 GODZ. 15:15

Powrót Beijing - Warszawa
pt 06.03.2015 GODZ. 12:15 pt 06.03.2015 GODZ. 22:10

Dzień 1
Warszawa - Pekin. Wylot z Warszawy.
Dzień 2
Pekin. Przylot do Pekinu i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu. zakwaterowanie przed czasem rozpoczęcia doby hotelowej wyłącznie w przypadku posiadania przez hotel wolnych pokoi. Następnie przejazd na Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), gdzie zapoznamy się z architekturą największego i najważniejszego placu "Państwa środka", sąsiadującego z gmachami Mauzoleum Mao Zedonga i Parlamentu. Zobaczymy też Świątynię Nieba - jedno z głównych miejsc kultu z okresu panowania dynastii Ming i Qing. Spacer zabytkową uliczką Qianmen. Nowoczesny Pekin: rzut oka na budynek Opery Narodowej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.
Dzień 3
Pekin. Po śniadaniu grobowce cesarzy z Dynastii Ming - wizyta na terenie jednego z 13-tu grobowców oraz spacer wzdłuż legendarnej Drogi Duchów. Następnie wizyta w warsztacie rzemieślniczym. Przejazd do Badaling i zwiedzanie Wielkiego Muru - spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków muru, uznanego za jeden z cudów świata. Powrót, po drodze: - krótki postój przy obiektach olimpijskich, możliwość zrobienia zdjęć. Obiadokolacja. Wspólne wyjście na wieczorny bazar z żywnością.
Dzień 4
Pekin. śniadanie. Wizyta w pekińskim ZOO , w Pawilonie Pandy Wielkiej, uznawanej za skarb narodowy Chin. Następnie wizyta w Letnim Pałacu stanowiącym kompleks pałacowy z czasów schyłku cesarstwa w Chinach (XIX wiek). W Pałacu krótki rejs po jeziorze Kunming. Następnie wizyta w Świecie Pereł - demonstracja technik hodowli pereł słodkowodnych i możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Zakazane Miasto - zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Pałacu Cesarskiego, będącego rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Park Jingsan z panoramą miasta i Cesarskiego Pałacu ze słynnego Wzgórza Węglowego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.
Dzień 5
Pekin - Xi'an. śniadanie. Wizyta w Muzeum Narodowym. Spacer i przejażdżka rykszami po najstarszej części miasta (tzw. hutongi). Następnie herbaciarnia w Wieży Bębnów - demonstracja sposobu parzenia i degustacja różnych gatunków chińskiej herbaty. Świątynia Harmonii i Pokoju - jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych świątyń lamaistycznych. Wczesna obiadokolacja. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem nocnym do Xi'an.
Dzień 6
Przyjazd do Xi'an w godzinach porannych. Transfer do hotelu, śniadanie. Wizyta w zakładzie rzemieślniczym, produkującym kopie żołnierzy z terakoty. Muzeum Armii Terakotowej, Mała Pagoda Dzikiej Gęsi - jeden z dwóch symboli miasta. Lekcja kaligrafii. Wizyta w Muzeum Xian. Obiadokolacja - pierożkowy bankiet (degustacja o. 16 rodzajów tradycyjnych chińskich pierożków).
Dzień 7
Xi'an - Luoyang. śniadanie. historyczne mury miejskie. Wielki Meczet - XIV-wieczne centrum religijne wyznawców islamu, spacer po dzielnicy islamskiej. Przejazd super-szybkim pociągiem do Luoyang. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po malowniczym Starym Mieście. Obiadokolacja.
Dzień 8
Luoyang. śniadanie. W programie Groty Longmen - unikalne płaskorzeźby wykute w skałach przez pokolenia mnichów. Świątynia Białego Konia - pierwsza świątynia buddyjska w Chinach. Czas wolny na zakupy w lokalnym supermarkecie. Obiadokolacja.
Dzień 9
Luoyang - Zhengzhou. śniadanie. Całodzienna wycieczka do klasztoru Shaolin, miejsca narodzin słynnego stylu walki "Kung - fu", oraz udział w pokazie adeptów szkół walki w Shaolin. Las Pagód - miejsce pochówku klasztornych mnichów. Przejazd do Zhengzhou. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 10
Zhengzhou - Nankin. Po śniadaniu przejazd szybkim pociągiem do Nankinu. Zwiedzanie miasta - wizyta w muzeum upamietniającym Masakrę Nankińską, dokonaną przez wojska japońskie na przełomie 1937-38 roku. Wjazd na Most na Rzece Jangcy. Stare Miasto - malownicze uliczki przypominające czasy cesarskich Chin. świątynia Konfucjusza - miejsce poświęcone największemu chińskiemu filozofowi. Obiadokolacja.
Dzień 11
Nankin - Wuxi - Suzhou. Po śniadaniu wizyta w leżącym nad Wielkim Kanałem mieście Wuxi - jednego z ważniejszych miast legendarnego Królestwa Wu. Odwiedzimy ogród Li, gdzie przespacerujemy labiryntem alejek, i popływamy łódkami po jeziorze Tai. Następnie odwiedzimy rodzinny zakład przemysłowy. Przejazd do Suzhou. Obiadokolacja.
Dzień 12
Suzhou. Po śniadaniu zwiedzanie Suzhou - miasta nazywanego "Wenecją Wschodu" i "Miastem - Ogrodem". Zobaczymy tu Ogród Mistrza Sieci, Ogród Pokornego Zarządcy, fabrykę jedwabiu oraz Instytut Hafciarstwa, a także zabytkową uliczkę Guangqian. Obiadokolacja. Nowe oblicze Suzhou - przejazd autokarem w okolice Jeziora Złotego Koguta.
Dzień 13
Suzhou - Luzhi - Szanghaj. Poranny spacer po parku, gdzie mieszkańcy uprawiają ćwiczenia Tai Chi. śniadanie. Przejazd autokarem do Luzhi - zabytkowej wioski, usytuowanej w obrębie sieci kanałów dorzecza Jangcy. Piesze zwiedzanie, a później rejs łódkami po malowniczych, wąskich kanałach. Następnie przejazd autokarem do Szanghaju, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorne wyjście do Xintiandi, ulubionej wśród chińczyków uliczki pubów i barów. Powrót do hotelu autokarem.
Dzień 14
Szanghaj. Po śniadaniu pojedziemy na nabrzeże (tzw. Bund) - symbol Szanghaju, pozostałość dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. W programie również Plac Miejski oraz Perła Orientu - trzecia z najwyższych w Azji wież telewizyjnych. Następnie spacer po Nanjing Road i zwiedzanie Starego Miasta. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.
Dzień 15
Szanghaj - Warszawa. śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski. Przylot do Warszawy.
Uwagi
Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładów lotów i kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.
Cena zawiera
przelot na trasie Warszawa - Pekin, Szanghaj - Warszawa z przesiadkami
opłaty lotniskowe
ubezpieczenie KL, NNW
zakwaterowanie w hotelach 3 w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu (w cenie: 1 szklanka napoju)
lokalny transport: bilety kolejowe na trasach wymienionych w programie, (przy przejazdach nocnych - miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale), klimatyzowane autokary
zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)
serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego oraz polskiego pilota
Cena nie zawiera
(kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji)- dopłaty do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla kierowców, bagażowych i przewodników lokalnych ok. 315 USD/os. obowiązkowo płatne pilotowi na miejscu
[- kosztów wizy chińskiej
Wizy]Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 220 PLN/os. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/od osoby za pośrednictwo.
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie paszportu każdego uczestnika (ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Chin), ręcznie wypełnionego wniosku wizowego, zdjęcia (kolorowe, w formacie paszportowym) oraz ksera pierwszej strony paszportu.
Dokumenty prosimy przesyłać na adres: Ecco Holiday, Al. Jerozolimskie 113/115, 02-017 Warszawa, z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 14 dni przed datą wylotu.
W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania dodatkowej opłaty 150 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty do odbioru podczas odprawy na lotnisku Okęcie w Warszawie, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane klientowi.
Wymagane jest przesłanie danych paszportowych w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 28 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Chinach (m. in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.
Obsługa
W jęz. polskim

Mapa KrosnoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca ,5 099 zł


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Zamex Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj