Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

KONTAKT

Krosno - Dodane przez wagabundakrosno1 (osoba prywatna) -

Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Pełna treść ogłoszenia Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca

Cesarskie Chiny*
Chiny

Wylot Warszawa - Beijing
pt 20.02.2015 GODZ. 18:45 so 21.02.2015 GODZ. 15:15

Powrót Beijing - Warszawa
pt 06.03.2015 GODZ. 12:15 pt 06.03.2015 GODZ. 22:10

Dzień 1
Warszawa - Pekin. Wylot z Warszawy.
Dzień 2
Pekin. Przylot do Pekinu i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu. zakwaterowanie przed czasem rozpoczęcia doby hotelowej wyłącznie w przypadku posiadania przez hotel wolnych pokoi. Następnie przejazd na Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), gdzie zapoznamy się z architekturą największego i najważniejszego placu "Państwa środka", sąsiadującego z gmachami Mauzoleum Mao Zedonga i Parlamentu. Zobaczymy też Świątynię Nieba - jedno z głównych miejsc kultu z okresu panowania dynastii Ming i Qing. Spacer zabytkową uliczką Qianmen. Nowoczesny Pekin: rzut oka na budynek Opery Narodowej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.
Dzień 3
Pekin. Po śniadaniu grobowce cesarzy z Dynastii Ming - wizyta na terenie jednego z 13-tu grobowców oraz spacer wzdłuż legendarnej Drogi Duchów. Następnie wizyta w warsztacie rzemieślniczym. Przejazd do Badaling i zwiedzanie Wielkiego Muru - spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków muru, uznanego za jeden z cudów świata. Powrót, po drodze: - krótki postój przy obiektach olimpijskich, możliwość zrobienia zdjęć. Obiadokolacja. Wspólne wyjście na wieczorny bazar z żywnością.
Dzień 4
Pekin. śniadanie. Wizyta w pekińskim ZOO , w Pawilonie Pandy Wielkiej, uznawanej za skarb narodowy Chin. Następnie wizyta w Letnim Pałacu stanowiącym kompleks pałacowy z czasów schyłku cesarstwa w Chinach (XIX wiek). W Pałacu krótki rejs po jeziorze Kunming. Następnie wizyta w Świecie Pereł - demonstracja technik hodowli pereł słodkowodnych i możliwość dokonania zakupów biżuterii i kosmetyków. Zakazane Miasto - zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Pałacu Cesarskiego, będącego rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Park Jingsan z panoramą miasta i Cesarskiego Pałacu ze słynnego Wzgórza Węglowego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.
Dzień 5
Pekin - Xi'an. śniadanie. Wizyta w Muzeum Narodowym. Spacer i przejażdżka rykszami po najstarszej części miasta (tzw. hutongi). Następnie herbaciarnia w Wieży Bębnów - demonstracja sposobu parzenia i degustacja różnych gatunków chińskiej herbaty. Świątynia Harmonii i Pokoju - jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych świątyń lamaistycznych. Wczesna obiadokolacja. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem nocnym do Xi'an.
Dzień 6
Przyjazd do Xi'an w godzinach porannych. Transfer do hotelu, śniadanie. Wizyta w zakładzie rzemieślniczym, produkującym kopie żołnierzy z terakoty. Muzeum Armii Terakotowej, Mała Pagoda Dzikiej Gęsi - jeden z dwóch symboli miasta. Lekcja kaligrafii. Wizyta w Muzeum Xian. Obiadokolacja - pierożkowy bankiet (degustacja o. 16 rodzajów tradycyjnych chińskich pierożków).
Dzień 7
Xi'an - Luoyang. śniadanie. historyczne mury miejskie. Wielki Meczet - XIV-wieczne centrum religijne wyznawców islamu, spacer po dzielnicy islamskiej. Przejazd super-szybkim pociągiem do Luoyang. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po malowniczym Starym Mieście. Obiadokolacja.
Dzień 8
Luoyang. śniadanie. W programie Groty Longmen - unikalne płaskorzeźby wykute w skałach przez pokolenia mnichów. Świątynia Białego Konia - pierwsza świątynia buddyjska w Chinach. Czas wolny na zakupy w lokalnym supermarkecie. Obiadokolacja.
Dzień 9
Luoyang - Zhengzhou. śniadanie. Całodzienna wycieczka do klasztoru Shaolin, miejsca narodzin słynnego stylu walki "Kung - fu", oraz udział w pokazie adeptów szkół walki w Shaolin. Las Pagód - miejsce pochówku klasztornych mnichów. Przejazd do Zhengzhou. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 10
Zhengzhou - Nankin. Po śniadaniu przejazd szybkim pociągiem do Nankinu. Zwiedzanie miasta - wizyta w muzeum upamietniającym Masakrę Nankińską, dokonaną przez wojska japońskie na przełomie 1937-38 roku. Wjazd na Most na Rzece Jangcy. Stare Miasto - malownicze uliczki przypominające czasy cesarskich Chin. świątynia Konfucjusza - miejsce poświęcone największemu chińskiemu filozofowi. Obiadokolacja.
Dzień 11
Nankin - Wuxi - Suzhou. Po śniadaniu wizyta w leżącym nad Wielkim Kanałem mieście Wuxi - jednego z ważniejszych miast legendarnego Królestwa Wu. Odwiedzimy ogród Li, gdzie przespacerujemy labiryntem alejek, i popływamy łódkami po jeziorze Tai. Następnie odwiedzimy rodzinny zakład przemysłowy. Przejazd do Suzhou. Obiadokolacja.
Dzień 12
Suzhou. Po śniadaniu zwiedzanie Suzhou - miasta nazywanego "Wenecją Wschodu" i "Miastem - Ogrodem". Zobaczymy tu Ogród Mistrza Sieci, Ogród Pokornego Zarządcy, fabrykę jedwabiu oraz Instytut Hafciarstwa, a także zabytkową uliczkę Guangqian. Obiadokolacja. Nowe oblicze Suzhou - przejazd autokarem w okolice Jeziora Złotego Koguta.
Dzień 13
Suzhou - Luzhi - Szanghaj. Poranny spacer po parku, gdzie mieszkańcy uprawiają ćwiczenia Tai Chi. śniadanie. Przejazd autokarem do Luzhi - zabytkowej wioski, usytuowanej w obrębie sieci kanałów dorzecza Jangcy. Piesze zwiedzanie, a później rejs łódkami po malowniczych, wąskich kanałach. Następnie przejazd autokarem do Szanghaju, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorne wyjście do Xintiandi, ulubionej wśród chińczyków uliczki pubów i barów. Powrót do hotelu autokarem.
Dzień 14
Szanghaj. Po śniadaniu pojedziemy na nabrzeże (tzw. Bund) - symbol Szanghaju, pozostałość dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. W programie również Plac Miejski oraz Perła Orientu - trzecia z najwyższych w Azji wież telewizyjnych. Następnie spacer po Nanjing Road i zwiedzanie Starego Miasta. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.
Dzień 15
Szanghaj - Warszawa. śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski. Przylot do Warszawy.
Uwagi
Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładów lotów i kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.
Cena zawiera
przelot na trasie Warszawa - Pekin, Szanghaj - Warszawa z przesiadkami
opłaty lotniskowe
ubezpieczenie KL, NNW
zakwaterowanie w hotelach 3 w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu (w cenie: 1 szklanka napoju)
lokalny transport: bilety kolejowe na trasach wymienionych w programie, (przy przejazdach nocnych - miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale), klimatyzowane autokary
zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)
serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego oraz polskiego pilota
Cena nie zawiera
(kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji)- dopłaty do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla kierowców, bagażowych i przewodników lokalnych ok. 315 USD/os. obowiązkowo płatne pilotowi na miejscu
[- kosztów wizy chińskiej
Wizy]Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 220 PLN/os. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/od osoby za pośrednictwo.
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie paszportu każdego uczestnika (ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Chin), ręcznie wypełnionego wniosku wizowego, zdjęcia (kolorowe, w formacie paszportowym) oraz ksera pierwszej strony paszportu.
Dokumenty prosimy przesyłać na adres: Ecco Holiday, Al. Jerozolimskie 113/115, 02-017 Warszawa, z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 14 dni przed datą wylotu.
W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania dodatkowej opłaty 150 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty do odbioru podczas odprawy na lotnisku Okęcie w Warszawie, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane klientowi.
Wymagane jest przesłanie danych paszportowych w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 28 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Chinach (m. in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.
Obsługa
W jęz. polskim

Mapa KrosnoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Chiny Wycieczka Objazdowa Wagabunda Poleca ,5 099 zł


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj