6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

Pełna treść ogłoszenia 6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

Oferty dostępne w dwóch placówkach zarządzanych przez jednego właściciela, zlokalizowane w okolicy New Forest jednego z piękniejszych rejonów bardzo mocno zaludnionej Południowo Wschodniej Części Anglii.

Wszystkie stanowiska to oferty stałe, na pełen etat (36 do 42 godzin kontraktowych) + nadgodziny. Przysługujący urlop chorobowy, wypoczynkowy w wysokości 28 dni/rok, dostępność zakwaterowania oraz transport do i z pracy.

Zmiany mieszane, wliczając pracę w niektóre weekendy.

WYNAGRODZENIE:

Wprowadzenie/trening podczas okresu próbnego: dzień powszedni 13.28/godzinę, weekend 14.31/godzinę

Wykwalifikowana RGN poniżej 2 lat doświadczenia 13.50 dzień powszedni i 14.50 weekend.
Święta państwowe podwójna stawka

Oferta skierowana do absolwentów, pielęgniarzy bez doświadczenia, w trakcie lub na ostatnim etapie rejestracji w NMC lub osób już posiadających aktualną rejestracje/doświadczenie w UK.
Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie & piśmie), która zostanie zweryfikowana przez naszych konsultantów po zainteresowaniu ze strony pracodawcy.

Rozmowy bezpośrednie lub Skype.

CV w języku angielskim proszę składać poprzez naszą stronę internetową axamo na adres podany poniżej z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Mapa KrosnoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - 6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę RAVNieruchomości !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Hobby-Model !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj