6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

KONTAKT

Krosno - Dodane przez praca36 (osoba prywatna) -

6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

Pełna treść ogłoszenia 6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK

Oferty dostępne w dwóch placówkach zarządzanych przez jednego właściciela, zlokalizowane w okolicy New Forest jednego z piękniejszych rejonów bardzo mocno zaludnionej Południowo Wschodniej Części Anglii.

Wszystkie stanowiska to oferty stałe, na pełen etat (36 do 42 godzin kontraktowych) + nadgodziny. Przysługujący urlop chorobowy, wypoczynkowy w wysokości 28 dni/rok, dostępność zakwaterowania oraz transport do i z pracy.

Zmiany mieszane, wliczając pracę w niektóre weekendy.

WYNAGRODZENIE:

Wprowadzenie/trening podczas okresu próbnego: dzień powszedni 13.28/godzinę, weekend 14.31/godzinę

Wykwalifikowana RGN poniżej 2 lat doświadczenia 13.50 dzień powszedni i 14.50 weekend.
Święta państwowe podwójna stawka

Oferta skierowana do absolwentów, pielęgniarzy bez doświadczenia, w trakcie lub na ostatnim etapie rejestracji w NMC lub osób już posiadających aktualną rejestracje/doświadczenie w UK.
Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie & piśmie), która zostanie zweryfikowana przez naszych konsultantów po zainteresowaniu ze strony pracodawcy.

Rozmowy bezpośrednie lub Skype.

CV w języku angielskim proszę składać poprzez naszą stronę internetową axamo na adres podany poniżej z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Mapa KrosnoProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - 6 stanowisk pielęgniarskich okolice New Forest, UK


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę RAVNieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj